Nabízím

 

PLASTY

 

Nabízím svařování a opravy plastů se zaměřením na veškeré plastové díly na auta a motorky, zejména nárazníky, masky, držáky reflektorů, blatníky, podsedlovky atd. Samozřejmě svařím i jiné výrobky jako např. plastové nádrže, sudy, kontejnery, kryty motorových pil, křovinořezů, sekaček, ale i trubky k vysavačům a jiné věci, které se vyskytují v domácnosti, rovněž svařuji i autoplachty. Na toto svařování používám profesionální zdroj Steinel 2310 LCD a speciální svařovací dráty.

Na svařování plastů mám řádné svářečské oprávnění ZK 31 S1 a ZK 32 S1 včetně certifikátu.

 

LAMINÁT

Opravuji i poškozené díly z laminátu

 

HLINÍK

Dále se zabývám svařováním a pájením hliníku a jeho slitin, jako jsou například opravy návěsů za kamiony, hliníkové korby na nákladních autech, nádrže a jiné součásti strojů, opravuji i bloky motorů, kola, kapoty, blatníky, chladiče, trubičky klimatizací a jiné díly na osobních automobilech, které se již také vyrábí z hliníkových slitin. Na práce většího rozsahu (návěsy, korby, apod.) používám svařovací poloautomat od renomované finské firmy Kemppi, což výrazně zrychluje a tím pádem i zlevňuje svařování daného předmětu, nebo stroje. Svařuji rovněž nerez, litinu, ocel a jiné kovy. Drážkuji jak uhlíkovou elektrodou, tak plamenem, svařuji plamenem a dokážu letovat zlato i stříbro. A také nabízím řezání plasmou. Pro tuto činnost jsem vybaven nejmodernějšími svařovacími invertory Migatronic Pilot 2400 HP, Migatronic Pilot 200  AC/DC ,poloautomatem (CO2) Alfin ATA 350 puls2 Mobil se speciálním programem na svařování hliníku a nerezi,FreeTIG 160 DC a plasmovou řezačkou Berlan.

 

 

Pracovní dobu přizpůsobuji potřebám zákazníka, je-li třeba, jsem ochoten pracovat i v sobotu a neděli. Samozřejmostí je rovněž práce u zákazníka v jeho prostorách a to na území celé republiky.

Menší předměty k opravě je možné po telefonické domluvě posílat poštou.

 

Jsem držitelem těchto svářečských oprávnění:EN 287-1 T BW 8 S t2, D50 H-L045,  ZK 141 W21,ZK 141 W11,ZK 111 W01,ZK 135 W01,ZK 31 S1,ZK 32 S1,ZP 311-2 W01.