K podnikání patří reklama

Vzpomínám si na sebe, když jsem chtěla po škole hned pracovat. Tohle byl můj sen. A spolu s mým bratrem jsme totiž dvojčata a oba dva jsme chtěli, abychom hned po základní škole šli pracovat. Oba dva jsme chtěli pracovat v autoprůmyslu. Že on bude automechanik a já tam budu uklízet anebo přijímat zakázky. Tohle bylo opravdu perfektní. Jenomže později, když jsme vycházeli devátou třídu, tak jsme samozřejmě šli potom také na střední školu. A věřte nám, všechno se nám podařilo do puntíku. Když tedy nakonec máme maturitu, jakou si přála naše máma a otec, tak jsme si potom opravdu otevřeli takovou provozovnu, kde můj bratr opravoval auta.

K podnikání je SEO důležité.

On totiž byl také skvělý automechanik, protože se na to udělal rekvalifikační kurz, který trval dva roky. Opravdu to existuje a bratr opravdu moc šikovný. Potom si bratr udělal OSVČ, aby mohl pracovat. Já jsem byla jako jeho zaměstnanec. Samozřejmě, že jsme nenechali nic náhodě a udělali jsme se taky opravdu skvělou reklamu a nezapomněli jsme ani na to, aby naše reklama byla na internetu opravdu hodně viditelná. Také spolupracujeme s různými firmami, jako například s těmi, které se zabývají SEO https://www.seoconsult.cz/seo-pro-wix, abychom měli jistotu, že budeme mí opravdu kvalitní reklamu od profesionálů.

Marketing já znám.

Chtěla jsem jít vždycky profesionální přístup. Také dbám na to, aby internetový marketing anebo naše reklama opravdu vynikaly a byly poctivě a pečlivě udělané. Jsem poctivá, a to také vyžaduji od práce a také od zákazníků. Myslím si, že kdybych neměla tak kvalitní reklamu a šikovného bratra anebo bych se nespojila s profesionály, kteří umí SEO a skvěle navrhnout web nebo udělat prima nabídku na levné e-shopy nebo reklamy, tak by asi naše firma byla ztracená. Je taky dobré si přečíst něco o SEO consult, aby byl člověk dokonale v obraze. A musím říct, že naše firma jenom vzkvétá, a to díky kvalitní reklamě a také marketingu.