Oblíbené Chorvatsko

Kam jezdíte na dovolenou? Naproti většina lidí byla alespoň jednou za život v Chorvatsku. Právě sem jezdí celé generace Čechů, protože Moho lidí chce jet na dovolenou svým autem, a právě tato země je od nás vzdálená v podstatě kousek. Díky dovolené kterou absolvujete vlastním autem můžete jet po vlastní ose. Máte možnost navštívit spoustu míst, aniž byste byli vázáni veřejnou dopravou. Jet svým autem má celou řadu výhod, které během dovolené určitě oceníte.

chorvatsko dubrovnik

Někteří lidé sem jezdí každý rok a ani neuvažují nad tím, že by jeli jinam. Jízda autem se dá zvládnout poměrně v pohodě, stačí si ji naplánovat na dobu kdy jsou dálnice nejméně vytížené a kdy se to hodí pasažérům. Pokud jedou i děti, je nutné myslet na pravidelné přestávky, aby se mohly najíst a případně přebalit nebo si odskočit. I cestování s dětmi může být v pohodě, jen rodiče nesmí přecenit své schopnosti a samozřejmě schopnosti svých dětí.

Při plánování dovolené je důležité vymyslet, kde budete přespávat. Někdo dva přednost karavanu někde v kempu, ale někteří lidé chtějí ubytování v apartmánu. Právě apartmány jsou velmi oblíbené, protože si tu na rozdíl od hotelu i uvaříte vlastní jídlo, a také z důvodu ceny, protože apartmán je většinou levnější. Před dovolenou je třeba si ubytování nejen vybrat, ale hlavně rezervovat, protože jinak se může stát že budete hledat ubytování na poslední chvíli a neseženete takové, které by vám vyhovovalo.

split chorvatsko

Nechcete obývat apartmán, který používají jiní lidé a chcete mít svůj jen pro sebe? Mít vlastní nemovitost u moře se vyplatí nejen z pohledu vlastní dovolené ale i důvodu investice. Koupě apartmánu v Chorvatsku se vám vyplatí, protože si díky tomu můžete vytvořit vlastní pasivní příjem, který může výrazně zvýšit váš rodinný rozpočet. Díky vlastnímu apartmánu už nebudete muset hledat kam složíte hlavu.