Se silnou menstruací v pohodlí

Nedá se tomu vyhnout, prostě vždycky jednou v měsíci přijdou ženiny menstruační dny, které třeba už dopředu očekáváte, protože se jí rapidně mění nálady, není ve své kůži, potí se, možná může být více unavená. Na některé to třeba ani nepoznáte. Co je ale důležité je to, že je třeba jí dopřát maximální komfort a všechny prostředky, které jí zlepší náladu, může být totiž i lehce přecitlivělá. Jak už jsme napsali, žena se musí cítit v maximálním pohodlí. K tomu jí dopomáhají kvalitní hygienické pomůcky, jejichž jednorázové verze ale systematicky ničí naší planetu, protože se tento odpad nikdy nedokáže plně rozložit. Naštěstí už ale existují jejich ekologické verze z nebělených materiálů, které ženské pokožce dělají dobře, protože ruku na srdce, kdo by chtěl nosit na těch nejintimnějších a nejjemnějších místech plasty? A ty ve vložkách skutečně jsou.

kalhotky

Je tu ale ještě jeden způsob, jak se s vašimi dny, pokud toto čte nějaká žena, popasovat tak, abyste se cítila ochráněná a v maximálním pohodlí. Využijte menstruační kalhotky Feminky, které prostě v inkriminovaných dnech budete oblékat a které zachytí všechno, na co jsou určené.

tampon

Pak je jednoduše vyperete a používáte vesele dál, takže žádný odpad, ale věc, která se používá dokola, samozřejmě hygienicky vypraná a zbavená všech nečistot. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, v dotyčném místě jsou opatřeny několika vrstvami, které zachycují tekutinu, jsou antibakteriální, prodyšné, komfortní, bez zápachu a ještě vypadají hezky! Vyberete si ze střihu, který vám padne a na který jste zvyklá z nošení běžného spodního prádla. Když si jich pořídíte několik, nemusíte už utrácet za vložky a tato investice se vám rozhodně vyplatí do budoucna. Jen si schválně spočítejte, kolik třeba ročně utratíte za jednorázové hygienické pomůcky, a možná půjdete do kolen, o jakou se bude jednat částku.