Kde nakupovat


Už jste někdy zatoužili po tom si koupit second hand šaty, které by se vám opravdu líbily? Možná si říkáte, že v dnešní době je v obchodech všechno předražené, a tak byste rádi nakoupili nějaké oblečení třeba alespoň za zlomek ceny. A právě v second handu šaty můžete koupit úplně levně a moc vás to ani nebude stát. Ale kromě toho, že v second handu jsou i nošené kousky, tam sem tam můžete najít i oblečení, které je úplně nové, možná ještě i v původní igelitce anebo s visačkou. Vím, o čem mluvím, s nakupováním v second handech mám zkušenosti opravdu hodně a častokrát se mi stávalo, že jsem zde našla i kousky, které bych jinde v obchodě pořídila opravdu za drahou cenu.

s

A takhle jsem vlastně ušetřila a měla jsem z toho sama radost. Co se týká těch cen toho oblečení, to se pohybuje kousek od kousků. Většinou je to zhruba v rozmezí od deseti do devadesáti korun, takové ty novější kousky mohou být i dražší, ale to jsou spíše výjimky. Já v second handech nakupují už spoustu let a mám radost z toho, že ještě oblečení můžu dát nový život. Párkrát jsem i second handu prodala nějaké oblečení, které jsem už nepotřebovala a dostala jsem za to nějaké penízky.

c

To byly už kousky, které jsem nepotřebovala a které jsem nenosila a takhle jsem je mohla vlastně „recyklovat“. A to je dobře, když člověk šetří přírodu. Ono je to docela důležité, musíme se totiž zamyslet nad tím, že když přírodu budeme ničit, potom se nám to vymstí a budeme v odpadcích a škodlivinách žít dalších x let. Takže já jsem takhle začala šetřit přírodu, a to není všechno. Taky jsem začala třídit odpad, na plast, papíry a sklo a je to podstatně lepší, jež když to jenom člověk nahází do jednoho kontejnerů a nic z toho. Takže nakupujte ze second handu a příroda vám určitě poděkuje a určitě se vám za to odvděčí, uvidíte sami.