Skleník, který budete mít na dosah


Netušíte, co si představit pod pojmem skleníková přístavba? Tak ona to nebyla běžná stavba, ale poslední dobou je to ideální řešení do malých prostorů, a když je dobře provedena, tak jste získali efektivní verzi skleníku, který budete mít umístěný podél stěny vašeho domu garáže nebo i zahradního domku Možností je hodně, jen musíte mít pevnou stěnu, na kterou skleníkovou přístavbu budete instalovat. V tomto případě musíte zvolit i takovou stranu, která bude dostatečně prosvětlena a půjde sem nejvíce slunečních paprsků. Dalo by se jednoduše o ní říci, že si zakoupíte skleník, kterému bude chybět jedna strana. I zde budete mít možnost výběru, a to, zdali bude skleníková přístavba ze skla nebo polykarbonátu. S tím se rozhodně lépe pracuje, protože je lehčí, než sklo a ohebnější, ale to záleží pak na vás, co upřednostníte za materiál, na samotný vliv pěstování zeleniny to mít nebude.

skleník ke zdi

Naše skleníkové přístavby

Patříme mezi české výrobce skleníků a v naší nabídce naleznete poměrně rozsáhlý výběr různých skleníků. Mezi nimi jsou právě i skleníkové přístavby, které si můžete zvolit v různých délkách i výškách, tak aby to bylo příjemné především vám. Pokud se nebude cítit na instalaci, tak si můžete i u nás rovnou objednat odbornou montáž, která vám zaručí, že vše bude správně smontováno.

skleník u zdi

Skleník ke zdi domu se dá prakticky využít po celý rok. Během vegetačního období je jeho působnost jasná a mimo něj se dá využít různými způsoby, klidně i na takové menší posezení v zimní zahradě. Možností je skutečně hodně. Také vám můžeme nabídnout skleníky v barvách vašeho domu, což se bude poté taková přístavba tvářit, že je přirozenou součástí domu. Zároveň vám nabízíme širokou řadu příslušenství, která vám usnadní práci na zahradě i ve vašem skleníku. Navíc vám i rádi pomůžeme s případným výběrem materiálu nebo rozměrů. Jsme tu zkrátka pro vás.