Dáte si dýmku?


Většina lidí ví jak vodní dýmka vypadá, a to i když ji sami nekouří. Dá s s ní setkat v trafikách kde se také prodává, na internetu, ve specializovaných barech a nebo na dovolené u moře. Vodní dýmka je proslulá zejména v Egyptě nebo v Turecku, ale dát si ji samozřejmě můžete i doma. Proč si dát vodní dýmku? Protože chutná skvěle a je to příjemné zpestření volných chvil.

Jak si dýmku připravit doma?
Vodní dýmka je jiná než klasická cigareta nebo elektronická cigareta. Vodní dýmka vám dodá skvělou chuť tabáku, ale není tak škodlivá. A zažijete spoustu legrace s hustým dýmem. Vodní dýmka nejvíce chutná s partou přátel někde na chatě, ale vychutnat si ji můžete i sami doma. Připravit si ji dokážete i vy sami. Je to jednodušší než to vypadá.

vodní dýmka

Abyste si mohli vychutnávat dýmku doma, je potřeba si vybrat kvalitní dýmku, která bude dostatečně velká. V případě že byste si ji chtěli dávat s vícero lidmi, je důležité, aby měla dostatečně velkou vázu. Je důležité aby se do ní vešlo dost vody, protože bez ní dýmka fungovat nebude. V prodeji jsou kompletní dýmky, kde najdete všechno co k jejímu kouření potřebujete, ale můžete si ji seskládat i sami.

korunka dýmka

Aby se dala dýmka zapálit, je potřeba mít nejen tabák, ale i kvalitní uhlíky. Nedílnou součástí každé dýmky jsou právě uhlíky, bez kterých by se kouřit nedalo. Je potřeba si vybrat opravdu dobré uhlíky, které nebudou hned připravené k použití, protože čím rychleji se nahřejí, tím méně vydrží. A jestli nechcete neustále jen nahřívat uhlíky, kupte si raději kokosové kostky. K nahřívání uhlíků je skvělý kaloud lotus heat management system, který vám pomůže udržovat v korunce optimální teplotu. Díky tomu budete mít v dýmce provozní teplotu a nebudete muset čekat než se vám další uhlíky připraví. Díky moderní korunce budete mít dýmku se stálou teplotou.