Uspořádejte sex v retro stylu


Retro styl http://www.ceskatelevize.cz/porady/10098875020-styl/ je současný fenomén, o jehož existenci nikdo ještě před třiceti lety neměl ani tušení. Že se rozvine do takové podoby, jste možná neočekávali ani vy, co tu dobu „retro“ pamatujete, ale podstatné je, že kdo má zájem, může si padesátá až osmdesátá léta připodobnit v řadě zajímavých výrobků. Někteří mají doma ještě uschované staré předměty, které tato léta pamatují, například lyžařskou výzbroj, a s tou byste se mohli vypravit i na maškarní lyžařský ples.

retro styl

Co byste ale také mohli vyzkoušet, je milování v retro stylu. Může to být docela zábavné třeba se vám tento způsob zalíbí natolik, že jej budete praktikovat častěji. Retro oblečení a obuv vyniknou zejména v ženském podání, kupříkladu působivé jsou puntíkované šaty v červené barvě s bílými tečkami, což byl oděv nošený v padesátých letech dvacátého století. V té době se také mezi ženami objevila obuv burlesque, která dodávala ženským nohám na osobité kráse, a v této garderobě se pak můžete objevit před svým milencem, aby ji ocenil a postupně vás obnažoval a odhazoval jednotlivé vrstvy oblečení jako plátky cibule, až pronikne k samotnému jádru. Burlesque https://www.botish.cz/burlesque-a-pin-up si nechá na konec, ty vám pak vyzuje v rámci milostné předehry, a můžete mu připomenout, aby se věnoval vašim chodidlům, na nichž se nachází mnoho citlivých nervových zakončení, a která jsou také významnou erotogenní zónou.

retro oblečení

Ženská chodidla někteří považují za div světa, je to dokonalý anatomický výtvor, o němž se pochvalně vyjádřil Leonardo da Vinci, a obuv na vyšším podpatku u nich zdůrazňuje typickou ženskost v okamžiku, kdy se protáhne nárt, propne špička a prohloubí podélná nožní klenba, která dá vyniknout svůdné narůžovělé patě a výraznému kotníku. Obdivovat ženské nohy a chodidla není nic špatného ani úchylného, je to přirozená část těla stejně jako prsní bradavky, a navíc ona růžová barva bosých plosek sama o sobě nabádá k dotekům a k vášnivému líbání.