Jaké oblečení pro miminko?


Novorozenci nemají vyvinutou termoregulaci. To znamená, že se nedokážou zahřát ani zchladit. Proto je potřeba je oblékat tak, aby se nepřehřívala a nebyla podchlazená. Pro většinu rodičů je oblékání miminka vyšší dívčí, a to i když mají více dětí a neoblékají tak miminko poprvé. Vychytat ideální počet vrstev a vybrat vhodné oblečení není jednoduché, protože navíc vám miminko neřekne jestli je mu horko, zima a nebo se cítí dobře.

miminko oblečení

Kojenecké oblečení by mělo obsahovat jen mušelín, bavlnu a nebo bambus. Tyto látky jsou velice prodyšné, ale zároveň dokážou zahřát. Je důležité aby oblečení pro nejmenší neobsahovalo umělé látky, protože může jemnou dětskou pokožku poškrábat a způsobovat opruzeniny. Jestli chcete mát jistotu že je pokožka vašeho miminka v pořádku a že je vašemu miminku pohodlně, určitě si kontroluje složení každého kousku jeho šatníku. Oblečení které je na těle by určitě nemělo obsahovat nic umělého. Ani vám by nebylo příjemně v neprodyšném oblečení.

Za oblečení pro nejmenší nemusíte vyhazovat peníze
Všichni rodiče jsou nadšení když jejich dítě vypadá krásně, ale kvůli tomu nemusíte kupovat oblečení za tisíce korun. Krásné kousky pořídíte i z druhé ruky. Často je to nejlepší možné řešení, protože malé děti mají velkou spotřebu oblečení. Jsou nemotorné, takže se snadno pokapou jídlem nebo třeba pokreslí fixami. A některé skvrny z oblečení dolů http://www.tarak.cz/nedivej-se-dolu/ prostě nedostanete.

oblečení pro holčičku

U nás seženete kvalitní oblečení za skvělé ceny. Obléknete u nás chlapečky i děvčata, a to jak s potiskem, tak bez. V nabídce máme kompletní šatníky pro nejmenší. Určitě se vám zalíbí možnost koupě dárkového poukazu, a nebo dárky pro maminky. Pokud máte ve svém okolí těhotnou ženu, určitě ji potěší dárek v podobě poukazu, za který si sama koupí to co se jí líbí nejvíc. Naše zboží je hezké, kvalitní a cenově dostupné.