Zábava s dětmi o prázdninách

Kdy jindy, než o prázdninách, je možné vyrazit do Velkých Karlovic a užít si nejen nádhernou přírodu, ale i projít Kulíškovou naučnou stezkou. Která jak rodičům, tak dětem poskytne pravou letní zábavu. Na tří kilometrové trase, kterou zvládnou projít i menší děti, je připraveno množství překvapení i poučení zároveň. Na provázejících tabulích, doplněných množstvím zábavných prvků, jsou vyobrazeny zajímavosti o chráněných zvířatech, které v tomto regionu kdy žila. A především děti školou povinné tu najdou i mnohé informace, které se v učebnicích nalézt nedají. Stejně tak vítána je možnost krmení oveček, které se tu v ohradách od jara do podzimu pasou.

Na stezce

Hledat poklad cestou k rozhledně v Miloňové se rovněž může vydat celá rodina. A strávit tak zábavný den v Resortu Valachy. Ve kterém je na šesti kilometrové trase připravena dobrodružná cesta. Stačí si jenom na výchozím místě, v recepci hotelu Galík, vyzvednout tištěné instrukce. A vyrazit. Plněním úkolů, které jsou rozmístěny na deseti stanovištích a správnými odpověďmi  lze dosáhnout potřebného množství čísel a tím dosáhnout finálního kódu. Kterým si v cíli lze společně otevřít kýženou schránku s pokladem. Po návratu čeká výletníky v místní restauraci bohatá nabídka krajových specialit. Čímž lze prázdninový den příjemně zakončit ke spokojenosti všech rodinných příslušníků.

Zábava na hřišti

Pokud se během prázdnin chystáte s dětmi vyzkoušet něco nového, Golfové hřiště Horal bude to pravé místo k návštěvě. Letní program Golf pro každého už ve svém názvu dává na vědomí, že zahrát si  mohou všichni. Hned při úvodní procházce po golfovém hřišti si zábavy užijete více než dost. I když to tak nevypadá, naučit se správně držet v ruce golfovou hůl není pro každého samozřejmostí. Po nezbytném proškolení a vyzkoušení základních úderů nastává čas k samotné hře. Která v počátku probíhá zábavnou formou, aby i děti tyto základy zvládly. Protože často se stává, že tímto prázdninovým počinem jsou položeny základy celoživotní sportovní aktivitě.