Filtrace do bazénu


Pokud máte v plánu, že si pořídíte bazén anebo chcete nějak upgradovat a vylepšit váš bazén, tak samozřejmě nesmíte zapomínat na různé bazénové doplňky a také bazénovou chemii anebo také na filtraci. Vezměte si nebo si představte, kdybyste třeba vůbec neměli žádnou filtraci v bazénu a nepoužívali byste ani chlór nebo chlorové tablety v plováku. Věřte, že třeba za dva týdny, když by byly pařáky venku, tak by vaše voda v bazénu byla opravdu katastrofální. Bylo by to v katastrofálním stavu a já si myslím, že by se potom v tom nikdo nechtěl ani vykoupat. Vy byste se divili? Já tedy rozhodně ne.

Těším se, až napustíme bazén.

Písková filtrace je podle mého názoru proto tou nejlepší volbou. Písková filtrace se vám vyplatí, protože vodu alespoň budete mít dlouho čistou a pískovou filtraci koupíte na stránce chlorito.cz. Na tomto webu najdete pískové filtrace a také další bazénovou chemii, která se vám jistě bude hodit. Je logické, že když bude venku opravdu parno a budete se tam koupat a bude to třeba používat různé opalovací krémy nebo opalovací gely a různou bazénovou kosmetiku na tělo, tak se také potom může stát, že třeba v tom vedru se vám může voda v bazénu zkazit a zazelenat, a to už i během týdne.

V létě se dobře zchladíte v bazénu.

Takže podle mého názoru neuděláte chybu, když si pořídíte pískovou filtraci a občas použijete také nějakou chlorovou chemii, jako například chlorovou tabletu. My tohle s partnerem také děláme a máme také pískovou filtraci. A právě voda v bazénu nám vydrží opravdu celé léto. Bazén vždycky napouštíme začátkem června a koncem října vždycky vodu vypouštíme a řeknu vám, že voda je opravdu čistá. Používáme totiž kvalitní pískovou filtraci a jednou týdně tam dáme trošku chlóru, a to kvůli tomu, aby voda byla opravdu čistá a měli bychom stoprocentní jistotu, že voda v bazénu bude zdravotně nezávadná a nebudou tam žádné bakterie anebo také, nedej bože, sinice.